SWITCH POE DH-PFS3008-8ET-60 8-PORTOWY DAHUA
Ilość ocen: 0 | 0
incl. 23% TAX, excl. shipping costs
excl. 23% TAX, excl. shipping costs
quantity - +
You gain 30 points [?]
Vendor: Dahua
Product code: DH-PFS3008-8ET-60
Availability: sold out
Description
Gwarancja: 12 miesięcy
Najważniejsze cechy switcha POE DH-PFS3008-8ET-60 8-PORTOWY DAHUA:
  • Standardy: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at
  • Protokoły: CSMA/CD
  • Porty LAN: 4 x RJ45 10/100 Base-T, 4 x 10/100 Base-T ( 1 x Hi-PoE + 3 x PoE (802.3af/at) )
  • Metoda transmisji: Zachowaj i prześlij
  • Diody LED: Power, PoE, Link/Act
  • Szybkość transmisji: 10 / 100 Mb/s : 4 Port LAN + 4 Porty LAN & PoE
  • Maksymalna sumaryczna moc: 60 W
  • Tablica adresów MAC: 2000 - Automatyczna aktualizacja tablicy MAC adresów
  • Certyfikaty: CE
  • Zasilanie: 48 V DC / 1.25 A (zasilacz w komplecie)
  • Waga: 0.28 kg
  • Wymiary: 190 x 100 x 30 mm