Switch PoE DH-PFL2106-4ET-96 5-PORTOWY DAHUA
Uwaga! Port SFP wymaga dokupienia modułu SFP
Gwarancja: 12 miesięcy
Najważniejsze cechy switcha POE DH-PFL2106-4ET-96 5-PORTOWYDAHUA:
- Protokoły: CSMA/CD
- Porty LAN:
- 1 x port SFP 100/1000 Base-X - Uplink,
- 1 x RJ45 10/100/1000 Base-T - Uplink,
- 3 x RJ45 10/100 Base-T + PoE (802.3af/at),
- 1 x RJ45 10/100 Base-T + Hi-PoE / PoE (802.3af/at)
- Diody LED: Power,Link/Act
- Szybkość transmisji:
- 10 / 100 Mb/s - 4 Porty LAN & PoE,
- 10 / 100 / 1000 Mb/s - 1 Port LAN & PoE,
- 1000 Mb/s - 2 Porty SFP
- Maksymalna sumaryczna moc: 96 W
- Tablica adresów MAC: 8000 - Automatyczna aktualizacja tablicy MAC adresów
- Certyfikaty: CE
- Zasilanie:
- 48 V DC / 2 A (zasilacz w komplecie)
- ePoE
- Waga: 0,45 kg
- Wymiary: 150 x 100 x 30 mm