Opinie o Nas
Producenci
Wyprzedaż
Polycom SoundStation IP5000 z zasilaczem
Polycom SoundStation IP5000 z zasilaczem
1 699,00 zł 1 490,00 zł 1 381,30 zł 1 211,38 zł
szt.
Planet GS-5220-48T4X
Planet GS-5220-48T4X
4 711,41 zł 3 531,15 zł ($950.00) 3 830,41 zł 2 870,85 zł ($772.36)
szt.
Konftel EGO
Konftel EGO
597,20 zł 471,70 zł (109,00 €) 485,53 zł 383,50 zł (88,62 €)
szt.

HP 1G SFP LC SX 500M

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 2-5 dni
Cena: 339,48 zł 339.48
Cena netto: 276,00 zł
ilość szt.
Zyskujesz 30 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Hp
Kod produktu: 037C-887B6
Pin It

Opis

Moduł światłowodowy HP 1G SFP LC SX 500M

 

 

Specyfikacja techniczna modułu światłowodowego HP 1G SFP LC SX 500M:

  • Informacje ogólne
  • Nazwa produktu Aruba 1G SFP LC SX 500m OM2 MMF Transceiver
  • Numer katalogowy producenta J4858D
  • Rodzaj produktu SFP (mini-GBIC)
  • Interfejsy / porty
  • Szczegóły interfejsów / portów 1 x sieć LC 1000Base-SX
  • Media i wydajność
  • Typ multimediów Obsługiwane światłowody
  • Tryb światłowodowy Obsługiwany tryb Multi
  • Technologia Ethernet Gigabit Ethernet
  • Technologia sieciowa 1000Base-SX
  • Charakterystyka fizyczna
  • Wysokość 0,5 "
  • Szerokość 0,6 "
  • Głębokość 2.2 "

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl