Opinie o Nas
Producenci
Promocje
Plantronics ENCOREPRO HW720
Plantronics ENCOREPRO HW720
616,54 zł 519,30 zł (120,00 €) 501,25 zł 422,20 zł (97,56 €)
szt.
PLANTRONICS CS520
PLANTRONICS CS520
1 423,75 zł 1 015,66 zł (234,70 €) 1 157,52 zł 825,74 zł (190,81 €)
szt.
PLANTRONICS CS530
PLANTRONICS CS530
1 077,55 zł 768,69 zł (177,63 €) 876,06 zł 624,95 zł (144,41 €)
szt.

HP 1G SFP LC SX 500M

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 2-5 dni
Cena: 339,48 zł 339.48
Cena netto: 276,00 zł
ilość szt.
Zyskujesz 30 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Hp
Kod produktu: 037C-887B6
Pin It

Opis

Moduł światłowodowy HP 1G SFP LC SX 500M

 

 

Specyfikacja techniczna modułu światłowodowego HP 1G SFP LC SX 500M:

  • Informacje ogólne
  • Nazwa produktu Aruba 1G SFP LC SX 500m OM2 MMF Transceiver
  • Numer katalogowy producenta J4858D
  • Rodzaj produktu SFP (mini-GBIC)
  • Interfejsy / porty
  • Szczegóły interfejsów / portów 1 x sieć LC 1000Base-SX
  • Media i wydajność
  • Typ multimediów Obsługiwane światłowody
  • Tryb światłowodowy Obsługiwany tryb Multi
  • Technologia Ethernet Gigabit Ethernet
  • Technologia sieciowa 1000Base-SX
  • Charakterystyka fizyczna
  • Wysokość 0,5 "
  • Szerokość 0,6 "
  • Głębokość 2.2 "

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl