Opinie o Nas
Producenci
Promocje
Fanvil I20T
Fanvil I20T
1 180,80 zł 980,00 zł 960,00 zł 796,75 zł
szt.
Fanvil I21
Fanvil I21
2 056,56 zł 1 499,00 zł 1 672,00 zł 1 218,70 zł
szt.
Dinstar UC100-1G1S1O
Dinstar UC100-1G1S1O
665,34 zł 594,72 zł ($160.00) 540,93 zł 483,51 zł ($130.08)
szt.

HP 1G SFP LC SX 500M

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 2-5 dni
Cena: 339,48 zł 339.48
Cena netto: 276,00 zł
ilość szt.
Zyskujesz 30 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Hp
Kod produktu: 037C-887B6
Pin It

Opis

Moduł światłowodowy HP 1G SFP LC SX 500M

 

 

Specyfikacja techniczna modułu światłowodowego HP 1G SFP LC SX 500M:

  • Informacje ogólne
  • Nazwa produktu Aruba 1G SFP LC SX 500m OM2 MMF Transceiver
  • Numer katalogowy producenta J4858D
  • Rodzaj produktu SFP (mini-GBIC)
  • Interfejsy / porty
  • Szczegóły interfejsów / portów 1 x sieć LC 1000Base-SX
  • Media i wydajność
  • Typ multimediów Obsługiwane światłowody
  • Tryb światłowodowy Obsługiwany tryb Multi
  • Technologia Ethernet Gigabit Ethernet
  • Technologia sieciowa 1000Base-SX
  • Charakterystyka fizyczna
  • Wysokość 0,5 "
  • Szerokość 0,6 "
  • Głębokość 2.2 "

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl