Opinie o Nas
Producenci
Wyprzedaż
Planet GS-5220-48T4X
Planet GS-5220-48T4X
3 800,00 zł 2 800,00 zł 3 089,43 zł 2 276,42 zł
szt.
Polycom SoundStation IP5000 PoE
Polycom SoundStation IP5000 PoE
1 599,00 zł 1 414,50 zł 1 300,00 zł 1 150,00 zł
szt.

HP X121 1G SFP LC LX

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 2-5 dni
Cena: 405,90 zł 405.90
Cena netto: 330,00 zł
ilość szt.
Zyskujesz 40 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Hp
Kod produktu: 2214-854CC
Pin It

Opis

Moduł światłowodowy HP X121 1G SFP LC LX

 

 

Specyfikacja modułu światłowodowego HP X121 1G SFL LC LX:

  • Obudowa i waga
  • Minimalne wymiary (szer. x głęb. x wys.)
  • 5,69 x 1,37 x 1,23 cm
  • Waga: 0,02 kg
  • Komunikacja
  • Porty
  • 1 port LC 1000-Base-LX (IEEE 802.3z typu 1000Base-LX), tryb: tylko pełny dupleks
  • Zasilanie i eksploatacja
  • Dopuszczalna wilgotność względna podczas eksploatacji
  • Od 0 do 85% (bez kondensacji)
  • Zakres temperatur podczas eksploatacji
  • Od 0 do 70°C
  • Zakres temperatur składowania\
  • Od -40 do 100°C
  • Informacje techniczne
  • W niektórych wielomodowych instalacjach światłowodowych może być potrzebny przewód połączeniowy umożliwiający dostosowanie trybu. Długość fali: 1310 nm Pobór mocy: < 500 mW (typowo)

 

 

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl