Opinie o Nas
Producenci
Wyprzedaż
Planet GS-5220-48T4X
Planet GS-5220-48T4X
3 800,00 zł 2 800,00 zł 3 089,43 zł 2 276,42 zł
szt.
Polycom SoundStation IP5000 PoE
Polycom SoundStation IP5000 PoE
1 599,00 zł 1 414,50 zł 1 300,00 zł 1 150,00 zł
szt.

HP X121 1G SFP LC SX

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 2-5 dni
Cena: 302,58 zł 302.58
Cena netto: 246,00 zł
ilość szt.
Zyskujesz 30 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Hp
Kod produktu: 4140-189C9
Pin It

Opis

Moduł światłowodowy HP X121 1G SFP LC SX

 

Specyfikacja modułu HP X121 1G SFP LC SX:

  • Porty: 1 Port LC 1000BASE-SX; Dupleks: tylko pełne
  • Cechy fizyczne: Wymiary: 2,24 (d) x 0,54 (w) x 0,48 (h) cala (5,69 x 1,37 x 1,22 cm)
  • Waga: 0,04 funta (0,02 kg)
  • Transceiver: współczynnik SFP
  • Środowisko: Temperatura pracy: od 32 ° C do 158 ° F (0 ° C do 70 ° C)
  • Wilgotność: względna podczas pracy: od 5% do 85%, bez kondensacji
  • Temperatura nieobsługiwania / przechowywania: -40 ° F do 203 ° F (-40 ° C do 85 ° C)
  • Wysokość: do 10 000 stóp (3 km)
  • Charakterystyka elektryczna: Pobór mocy typowy: 0,4 W
  • Maksymalne zużycie energii: 0,7 W
  • Typ okablowania:
    Średnica 62,5 / 125 μm lub 50/125 μm (rdzeń / okładzina), indeks gradientowy,
    niska zawartość metalu, światłowód wielomodowy zgodny z ITU-T G.651
    oraz odpowiednio ISO / IEC 793-2 typ A1b lub A1a;
  • Maksymalna odległość:
    2-220 m (średnica rdzenia 62,5 μm, szerokość pasma 160 MHz * km)
    2-275 m (średnica rdzenia 62,5 μm, szerokość pasma 200 MHz * km)
    2-500 m (średnica rdzenia 50 μm, szerokość pasma 400 MHz * km)
    2-550 m (średnica rdzenia 50 μm, szerokość pasma 500 MHz * km)
  • Długość kabla: 2-550m
  • Typ włókna: tryb Multi

 

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl