Dahua HAC-ME1200A-0280P
Ilość ocen: 0 | 0
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
bez 23% VAT i kosztów dostawy
ilość - +
Zyskujesz 30 pkt [?]
Producent: Dahua
Kod produktu: HAC-ME1200A-0280P
Dostępność: brak towaru
Opis
Dahua HAC-ME1200A-0280P
DH-HAC-ME1200A to kamera w obudowie czujnika, przeznaczona do instalacji w systemach wizyjnych opartych o technologię Analog HD. Urządzenie wchodzi skład innowacyjnej serii PIR & IoT marki Dahua, które głównym zadaniem jest prowadzenie ukrytej rejestracji z miejsca i obiektu objętego całodobowym monitoringiem. Kamera wyposażona została w nowoczesny przetwornik obrazu 1/2.7" 2MP Progressive Scan CMOS, który umożliwia przechwytywanie nagrań wideo w rozdzielczości Full HD. Dostępne funkcje korekty, w tym DWDR, 2DNR, zapewniają dodatkowo znakomitą jakoś otrzymywanego obrazu. System optyczny kamery tworzy nowoczesny obiektyw typu pinhole o ogniskowej 2.8mm / 3.6mm. Dodatkowo kamera została wyposażona w czujnik ruchu. Element PIR umożliwia wykrycie intruza przemieszczającego się prostopadle do wiązki podczerwieni oraz zapewnia wysoki poziom skuteczności detekcji.
Specyfikacja kamery Dahua:
  • standard przesyłu obrazu: CVI/TVI/AHD/CVBS
  • przetwornik: 1/2.7" 2MP Progressive Scan CMOS
  • rozdzielczość: 1920x1080 (2Mpx) @ 25/30 kl/s
  • czułość: 0.02lux/F2.4 (kolor), 0.002lux/F2.4 (B/W)
  • obiektyw: 2.8mm (pinhole) lub 3.6mm (pinhole)
  • AGC, AWB, BLC, HLC, 2D NR, DWDR
  • elektroniczna funkcja dzień/noc
  • menu OSD dostępne z poziomu rejestratora (obsługa CoC)
  • wbudowany czujnik ruchu PIR (praca tylko w systemie CVI Dahua)
  • zasięg / kąt detekcji PIR: 10m / 110°
  • transmisja alarmów po przewodzie koncentrycznym
  • systemy: strefy prywatności (4 maski)
  • zasilanie: 12V DC
  • wymiary: 62x58x120mm (szer./dł./wys.)