Dahua IPC-HDBW5541E-ZE-27135-DC12AC24V
Ilość ocen: 0 | 0
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
bez 23% VAT i kosztów dostawy
ilość - +
Zyskujesz 270 pkt [?]
Producent: Dahua
Kod produktu: IPC-HDBW5541E-ZE-27135-DC12AC24V
Dostępność: brak towaru
Opis
Specyfikacja kamery Dahua:
  • przetwornik: 1/2.7" 5MP Progressive Scan CMOS
  • rozdzielczość: 2592x1944 @ 20kl/s
  • interfejs: Ethernet 10/100 Base-T PoE / ePoE 802.3af
  • kompresja: H.265+/ H.265/ H.264+/ H.264/ MJPEG
  • ilość pikseli: 5Mpx
  • czułość: 0.005lux/F1.5
  • obiektyw: 2.7~13.5mm (motozoom z autofocusem)
  • oświetlacz: 3 diody IR LED (zasięg 40m)
  • AWB, AGC, BLC, HLC, EIS, 3D NR, WDR 120dB, RoI, Defog
  • automatyczny filtr podczerwieni ICR
  • funkcje analizy biznesowej: mapa ciepła
  • wejścia/wyjścia audio: 1/1
  • wejścia/wyjścia alarmowe: 1/1
  • obsługa kart microSD / microSDHC / microSDXC do 256GB
  • zgodna z: ONVIF, CGI, Milestone, Genetec, RTSP, RTMP, P2P
  • prędkość i rozdzielczość przetwarzania:
    • 20 kl/s dla 2592x1944 (5Mpx)
      25/30 kl/s dla 2560x1440 (4Mpx)
      50/60 kl/s dla 1920x1080 (2Mpx)
  • bitrate: 32Kbps ~ 8192Kbps (H.264), 19Kbps ~ 8192Kbps (H.265)
  • podgląd obrazu:
    • Smart PSS, DSS Express, DSS PRO
    • przeglądarki internetowe: IE, Firefox, Chrome
    • urządzenia mobilne z systemami: iOS, Android
  • obudowa: klasa szczelności (IP67), wandaloodporna (IK10)
  • zasilanie: 12V DC / 24V AC lub PoE / ePoE 48V (802.3af)