Dahua IPC-HFW3841T-ZAS-27135
Ilość ocen: 0 | 0
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
bez 23% VAT i kosztów dostawy
ilość - +
Zyskujesz 260 pkt [?]
Producent: Dahua
Kod produktu: IPC-HFW3841T-ZAS-27135
Dostępność: brak towaru
Opis
Dahua IPC-HFW3841T-ZAS-27135
Specyfikacja kamery Dahua:
  • przetwornik: 1/2.8" 8MP Progressive Scan CMOS
  • rozdzielczość: 3840x2160 @ 25/30kl/s (20kl/s z funkcjami AI)
  • interfejs: Ethernet 10/100 Base-T PoE 802.3af
  • kompresja: H.265+/ H.265/ H.264+/ H.264/ MJPEG
  • ilość pikseli: 8Mpx
  • czułość: 0.007lux/F1.5 (kolor, 30IRE), 0lux (IR wł.)
  • obiektyw: 2.7~13.5mm (motozoom z autofocusem)
  • oświetlacz: 4 diody IR LED (zasięg 60m)
  • AWB, AGC, BLC, HLC, 3D NR, WDR 120dB, RoI
  • automatyczny filtr podczerwieni ICR
  • wejścia/wyjścia audio: 1/1
  • wejścia/wyjścia alarmowe: 1/1
  • obsługa kart microSD / microSDHC / microSDXC do 256GB
  • zgodna z: ONVIF, CGI, Milestone, Genetec, RTSP, RTMP, P2P
  • funkcje AI: ochrona perymetryczna, SMD+ (klasyfikacja obiektu - człowiek/pojazd, filtr alarmów)
  • systemy: detekcja ruchu, strefy prywatności
  • prędkość i rozdzielczość przetwarzania:
    • 20 kl/s dla 3840x2160 (8Mpx)
    • 25/30 kl/s dla 3840x2160 (8Mpx) - z wył. funkcjami AI
  • bitrate: 3Kbps ~ 8192Kbps (H.264), 3Kbps ~ 8192Kbps (H.265)
  • podgląd obrazu:
    • Smart PSS, DSS Express, DSS PRO
    • przeglądarki internetowe: IE, Firefox, Chrome
    • urządzenia mobilne z systemami: iOS, Android
  • obudowa: klasa szczelności (IP67)
  • zasilanie: 12V DC lub PoE 48V (802.3af)