Dahua IPC-HFW7842H-Z-2712F-DC12AC24V
Ilość ocen: 0 | 0
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
bez 23% VAT i kosztów dostawy
ilość - +
Zyskujesz 760 pkt [?]
Producent: Dahua
Kod produktu: IPC-HFW7842H-Z-2712F-DC12AC24V
Dostępność: brak towaru
Opis
Specyfikacja kamery Dahua:
  • 1/1,8" 8 Mpx CMOS,
  • 25/30 kl./s @ 4K,
  • WDR (120dB),
  • Micro SD,
  • IP67, IK10,
  • 12V, 24V, PoE,
  • Max IR 50m,
  • obiektyw 2,7mm-12mm,