Kamera IP DAHUA IPC-HDBW5631EP-ZE-27135
Ilość ocen: 0 | 0
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
bez 23% VAT i kosztów dostawy
ilość - +
Zyskujesz 200 pkt [?]
Producent: Dahua
Kod produktu: IPC-HDBW5631EP-ZE-27135
Dostępność: brak towaru
Opis
jest przeznaczona do zastosowań wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Obudowa pozwala na montaż kamery na suficie. Kamera Dahua IP oparta jest na przetworniku obrazu najwyższej jakości uzyskując rozdzielczość 6 Mpx. Urządzenie wyposażone jest w zdalnie regulowany obiektyw 2,7mm~13,5mm motozoom oraz w Smart IR, który automatycznie reguluje natężenie światła podczerwieni jednocześnie urządzenie zapewnia doświetlenie monitorowanej przestrzeni do 50 metrów. Dodatkowym atutem kamery jest możliwość pracy w chmurze Easy4IP - czyli podłączenia urządzenia do Internetu bez konieczności posiadania standardowego łącza oraz wykonywania skomplikowanej konfiguracji.
Gwarancja: 3 lata
Cechy Kamery IP DAHUA IPC-HDBW5631EP-ZE-27135:
  • Przetwornik 1/2.9 " STARVIS™ CMOS
  • Kompresja: H.265+/H.265/H.264+/H.264
  • Ilość klatek:
    20 kl/s @ 6.0 Mpx
    25 kl/s @ 5.3 Mpx
  • Funkcje: WDR, 3DNR, HLC, BLC, IVS, AWB, AGC,
  • Mechaniczny filtr podczerwieni ICR
  • Obiektyw 2,7mm~13,5mm motozoom
  • Maksymalny zasięg reflektora IR do 50m
  • Zasilanie PoE (802.3af), 12 V DC