Kamera IP DAHUA IPC-HDW2531T-ZS-27135-S2
Ilość ocen: 0 | 0
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
bez 23% VAT i kosztów dostawy
ilość - +
Zyskujesz 190 pkt [?]
Producent: Dahua
Kod produktu: IPC-HDW2531T-ZS-27135-S2
Dostępność: brak towaru
Opis
Gwarancja: 3 lata
Cechy Kamery IP DAHUA IPC-HDW2531T-ZS-27135-S2:
  • przetwornik: 1/2.7" 5MP Progressive Scan CMOS
  • rozdzielczość: 2592x1944 @ 20 kl/s
  • interfejs: Ethernet 10/100 Base-T PoE 802.3af
  • kompresja: H.265+/ H.265/ H.264+/ H.264/ MJPEG
  • ilość pikseli: 5Mpx
  • czułość: 0.008lux/F1.5
  • obiektyw: 2.7~13.5mm (motozoom z autofocusem)
  • 2 diody IR LED (zasięg 40m)
  • AWB, AGC, BLC, HLC, 3D DNR, WDR 120dB, RoI
  • mechaniczny filtr podczerwieni ICR
  • obsługa kart microSD / microSDHC / microSDXC do 256GB
  • zgodna z standardem: ONVIF, CGI, Milstone, Genetec, RTSP, P2P
  • obudowa: klasa szczelności (IP67)
  • funkcje IVS: przekroczenie linii, wykrycie intruza
  • systemy: detekcja ruchu, strefy prywatności
  • prędkość i rozdzielczość przetwarzania:
    20 kl/s dla 2592x1944 (5Mpx)
    25/30 kl/s dla 2688x1520 (4Mpx)
    25/30 kl/s dla 1920x1080 (2Mpx)
  • bitrate: 32 ~ 8192Kbps (H.264), 12 ~ 8192Kbps (H.265)
  • podgląd obrazu:
    Smart PSS, DSS Express, DSS PRO
    przeglądarki internetowe: IE, Firefox, Chrome
    urządzenia mobilne z systemami: iOS, Android
  • zasilanie: 12V DC lub PoE 48V (802.3af)