Blustream SW41AB-V2
Ilość ocen: 0 | 0
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
bez 23% VAT i kosztów dostawy
ilość - +
Zyskujesz 120 pkt [?]
Producent: Blustream
Kod produktu: SW41AB-V2
Dostępność: brak towaru
Opis
Blustream SW41AB-V2
Kluczowe cechy
Posiada 4 wejścia HDMI, które można przełączyć na pojedyncze wyjście HDMI
Możliwość włączenia / wyłączenia funkcji automatycznego przełączania (wykrywanie HPD)
Obsługuje pełną specyfikację HDMI 2.0 wideo 4K UHD (4K @60Hz 4:4:4)
Zgodny z HDCP 2.2
Obsługuje wyświetlanie sygnału 3D
Obsługuje wszystkie standardowe rozdzielczości wideo, w tym VGA-WUXGA i 480i-4K
Wyjście HDMI audio na analogowe wyjścia audio L/R i współosiowe wyjścia cyfrowe jednocześnie
Sterowanie przez panel przedni, RS-232 i IR
Zaawansowane zarządzanie EDID
Specyfikacja matrycy SW41AB-V2:
  • Złącza wejścia wideo: 4 x HDMI typu A
  • Złącza wyjścia wideo: 1 x HDMI typu A
  • Złącza wyjścia audio: 1 x RCA (S/PDIF) i 1 x Analogowe audio L/R (gniazdo stereo 3,5 mm)
  • Porty wejściowe IR: 1 x gniazdo stereo 3,5 mm
  • Port szeregowy RS-232: 1 x DB-9, żeński
  • Wymiary obudowy (szer. x wys. x gł.): 196mm x 41mm x 94mm
  • Wymiary wraz z przyłączami (szer. x wys. x gł.): 196mm x 41mm x 104mm
  • Waga przesyłki: 0,9 kg
  • Temperatura pracy: 32 °F do 104 °F (0 °C do 40 °C)
  • Temperatura przechowywania: -20°C do 60°C
  • Zasilanie: 5V/2A DC