Dahua LM28-S400
Ilość ocen: 0 | 0
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
bez 23% VAT i kosztów dostawy
ilość - +
Zyskujesz 520 pkt [?]
Producent: Dahua
Kod produktu: LM28-S400
Dostępność: brak towaru
Opis
Dahua LM28-S400
Dahua LM28-S400 to monitor 4K LCD o przekątnej 28". Jasność wyświetlacza to 250 cd/m2. Monitor posiada wejścia VGA, HDMI, USB i wyjście audio. Urządzenie przeznaczone do pracy ciągłej - 24H/7dni.
Specyfikacja monitora Dahua:
  • Ekran LCD 4K
  • Przekątna 28"(16:9)
  • Rozdzielczość 3840 x 2160
  • Jasność 300cd/m2
  • Kontrast 1000:1
  • Kąty widzenia: 178 °/178 °
  • Czas reakcji 5ms
  • Montaż VESA 100x100mm
  • Wbudowane 2 głośniki 5W
  • Wejścia: 1xVGA, 1xBNC, 1xDP, 2xHDMI, 1xUSB, 1xAudio
  • Wyjścia: 1xBNC
  • Pobór mocy max. 40W
  • Waga 8kg
  • Wymiary 662 x 391 x 50mm