IIYAMA PROLITE LH10551UWS-B1AG
Ilość ocen: 0 | 0
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
bez 23% VAT i kosztów dostawy
ilość - +
Zyskujesz 3 410 pkt [?]
Producent: iiyama
Kod produktu: LH10551UWS-B1AG
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 2-5 dni
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
sprawdź formy dostawy
Opis
IIYAMA PROLITE LH10551UWS-B1AG
105" profesjonalny wyświetlacz 5KUW, przeznaczony do zaawansowanych, panoramicznych zastosowań komercyjnych 21:9
Doświadcz prawdziwej panoramy i ultra-szerokiego widoku 21:9 dla wszystkich swoich treściach dzięki imponującemu 105” wyświetlaczowi iiyama. Ten niezwykle elegancki monitor z cienką ramką prezentuje żywe obrazy oraz filmy, wykorzystując rozdzielczość 5KUW.
Niezależnie od tego, czy jest instalowany w krytycznych pomieszczeniach kontrolnych, czy też służy jako dynamiczna cyfrowa tablica w luksusowych przestrzeniach handlowych, ten 105” monitor wielkoformatowy iiyama oferuje firmom łatwe i efektywne rozwiązanie, które przyciąga uwagę odbiorców. Zaprojektowany do pracy ciągłej przez całą dobę, LH10551UWS-B1AG może być instalowany i używany zarówno w orientacji poziomej, jak i pionowej, tak aby stworzyć najbardziej ekscytujący obraz w każdej przestrzeni.
Specyfikacje monitora IIYAMA PROLITE LH10551UWS-B1AG:
OBRAZ
  • Wygląd cienkie ramki
  • Przekątna: 104.7", 265.9cm
  • Panel: IPS, powłoka szklana AG, matowe wykończenie
  • Rozdzielczość fizyczna: 5120 x 2160 @60Hz (14.75 megapixel, 5KUW)
  • Format obrazu: 21:9
  • Jasność: 500 cd/m²
  • Kontrast statyczny: 1200:1
  • Czas reakcji (GTG): 8ms
  • Kąty widzenia: poziomo/pionowo: 178°/178°, prawo/lewo: 89°/89°, góra/dół: 89°/89°
  • Kolory: 1.07G (8 Bits+FRC) (NTSC 85%)
  • Synchronizacja pozioma: 30 - 140kHz
  • Powierzchnia robocza szer. x wys.: 2450 x 1033.6mm, 96.5 x 40.7"
  • Plamka: 0.479mm
  • Obudowa: czarna, matowa
 INTERFEJSY / ZŁĄCZA / STEROWANIE
  • Cyfrowe wejścia sygnału:
    • HDMI x1 (2.0, max. 3840x2160 @60Hz)
    • DisplayPort x1 (1.4, max. 5120x᠎2160 @60Hz)
    • USB-C x1 (2.0 (signal only), 5120x2160 @60Hz (DP 1.4 Alt mode))
  • Sterowanie:
    • RJ45 (LAN) x1 (Obsługuje RS232c wyłącznie przez Ethernet)
  • Cyfrowe wyjścia sygnału: DisplayPort x1 (1.4, max. 5120x᠎2160 @60Hz, SST (Single Stream Transport ) Screen Mirror)
  • Wyjścia audio:
    • S/PDIF (Optical) x1
    • Mini jack x1 (3.5mm)
    • Wbudowane głośniki 2 x 10W
  • HDCP: v.2.2
  • Port USB: x4 (v.2.0)
 MECHANICZNE
  • Orientacja: pozioma, pionowa
  • Konstrukcja bez wentylatora: tak
  • Standard VESA: 1500 x 600mm
  • Warunki pracy – temperatura: 0°C - 40°C
  • Warunki składowania – temperatura: - 20°C - 60°C
  • MTBF: 50.000 godzin (wyłączając podświetlenie)
 AKCESORIA W ZESTAWIE
  • Kable: zasilający, HDMI, RS-232c
  • Instrukcje: skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa
  • Pozostałe: Naklejki na otwory montażowe, druciane klamry
  • Pilot: tak (baterie w zestawie)
 ZARZĄDZANIE ENERGIĄ
  • Zasilacz wewnętrzny
  • Zasilanie: AC 100 - 240V, 50/60Hz
  • Zużycie energii: 247W typowo, 0.5W stand by, 0.3W off mode
 WYMIARY / WAGA
  • Wymiary produktu szer. x wys. x gł.: 22487.4 x 1070.6 x 99.1mm
  • Wymiary pudła szer. x wys. x gł.: 2683 x 1407 x 339mm