LG 55VL5PJ-A
Ilość ocen: 0 | 0
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
bez 23% VAT i kosztów dostawy
ilość - +
Zyskujesz 1 510 pkt [?]
Producent: LG Electronics
Kod produktu: 1TG392
Dostępność: brak towaru
Opis
LG 55VL5PJ-A
Artystyczna wizja,
wciągająca jakość
Możliwość łączenia szeregowego
Bardzo wąska oprawa
Bardzo wąska oprawa o grubości 3,5 mm pozwala na osiągnięcie realistycznych doznań wizualnych bez zakłóceń na ścianach z ekranów wideo.
Łatwa regulacja kolorów
Redukcja przerw w obrazie
Wysoka wydajność i skalowalność
Specyfikacja LG 55LV5PJ-A:
PANEL
  • Rozmiar ekranu
    55”
    Rodzaj matrycy
    IPS
  • Rodzaj podświetlenia
    Bezpośrednie
    Proporcje obrazu
    16:9
  • Rozdzielczość natywna
    1 920 x 1 080 (FHD)
    Częstotliwość odświeżania
    60 Hz
  • Jasność
    500 nitów (typ.)
    Współczynnik kontrastu
    1200:1
  • Dynamic CR
    Paleta kolorów
    NTSC 72%
  • Kąt widzenia (poziom x pion)
    178 X 178
    Głębia koloru
    10 bitów, 1,07 mld kolorów
  • Czas reakcji
    8 ms (szary do szarego)
    Obróbka powierzchni (mgiełka)
    3%
  • Czas życia
    60 000 godz. (typ.) / 50 000 godz. (min.)
    Godziny pracy (godziny dziennie)
    24/7
  • Poziomy / pionowy
    Tak / Tak
    Transparentność
    ND
  • QWP (Quarter Wave Plate)
    ND
ŁĄCZNOŚĆ ZŁĄCZE JACK - WEJŚCIE
  • Cyfrowy - HDMI
    Tak(2), HDCP2.2
    Cyfrowy - DP
    Tak(1), HDCP2.2
  • Cyfrowy - DVI-D
    Tak(1), HDCP1.4
    Analogowy - RGB
    X
  • Wejście audio
    Tak(1)
    RS232C IN
    Tak(1)
  • RJ45 (LAN)
    IR IN
  • USB
    USB 2.0 typ A (1)
    Zasilanie
ŁĄCZNOŚĆ ZŁĄCZE JACK - WYJŚCIE
  • Wyjście DP
    Tak(1), wejście: HDMI / DVI / DP
    Wyjście Audio
  • Touch USB
    Wyjście głośnika zewnętrznego
    X
  • Wyjście RS232C
    RJ45 (LAN)
  • Wyjście IR
    Zasilanie
SPECYFIKACJA MECHANICZNA
  • Kolor ramki
    Czarny
    Szerokość Ramki
    G/P/L/D: 2,25/1,25/2,25/1,25 mm
  • Masa (głowica)
    23.5
    Masa (głowica + podstawa)
  • Waga opakowania
    26.9
    Wymiary monitora (szer. x wys. x gł.)
    1213,4 x 684,2 x 93,1 mm
  • Wymiary monitora z podstawą (szer. × wys. × gł.)
    Wymiary kartonu (szer. x wys. x gł.) (rozmiar zewnętrzny opakowania)
    1337 x 247 x 833 mm