LG 49LV300C 49"
Ilość ocen: 0 | 0
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
bez 23% VAT i kosztów dostawy
ilość - +
Zyskujesz 360 pkt [?]
Producent: LG Electronics
Kod produktu: 7224-70721
Dostępność: brak towaru
Opis
Telewizor hotelowy LG 49LV300C
Klonowanie na nośnik USB
Za pomocą funkcji klonowania można skopiować ustawienia wszystkich telewizoró do pamięci USB.
USB Auto Playback+
Twórz i odtwarzaj playlisty multimedialne , które możesz wybrać bez używania komputera.
Sterowanie przez RS-232C
Za pośrednictwem portu RS-232C można zdalnie kontrolować zasilanie oraz ustawiać poziom głośności.
Tryb hotelowy
W trybie hotelowym blokuj funkcje, limituj głośność oraz przywracaj ustawienia w każdym telewizorze.
Tryb blokady
Tryb blokady blokuje zewnętrzne sygnały z treścią niewłaściwa oraz niespełniającą warunków.
Diagnostyka (USB)
Za pomocą tej funkcji technicy mogą szybko i łatwo znajdować przyczyny problemów z TV przez USB.
Planowanie
Stwórz własny harmonogram działania (wł./wył.) swoich telewizorów komercyjnych.
Ekran/film powitalny
Prezentuj wiele różnych powitań dla gości dzięki funkcji Commercial Lite TV.
Wyjście IR
Za pomocą jednego pilota sprawujesz władzę nad wszystkimi telewizorami LG w hotelu.
Parametry telewizora LG 49LV300C
  • Panel: LED
  • Przekątna ekranu: 49''
  • Technologia HD: Full HD
  • Rozdzielczość: 1920 x 1080 (FHD 1080)
  • Proporcje obrazu: 16:9
  • Tuner TV:
    • Analogowy
    • DVB-S
    • DVB-S2
    • DVB-T MPEG-2
    • DVB-T MPEG-4 (H.264)
    • DVB-T2
    • DVB-C
  • PVR/DVR: Nie
  • Obsługa : Nie
  • DLNA: Nie
  • Funkcje:
    • Aktualizacja oprogramowania przez USB
    • Klonowanie na nośnik USB
    • USB Auto Playback+
    • Tryb blokady
    • Diagnostyka (USB)
    • Planowanie
    • Ekran/film powitalny
  • 6 trybów dźwięku: Standard, Cinema, Clear Voice, Sports, Music, Game
  • Moc głośników (sumaryczna): 10 W
  • Tryb hotelowy: Tak
  • Bluetooth: Nie
  • WiFi: Nie
  • Gniazda we/wy:
    • 1 x 3,5 mm minijack
    • 1 x HDMI
    • 1 x Component (Y, Pb, Pr)
    • 1 x USB 2.0
    • 1 x RS-232 (COM)
    • 1 x RJ-45 LAN
    • 1 x Gniazdo CI/Cl+
    • 1 x AV
  • Standard VESA: 100 x 100
  • Pobór mocy: 42 W
  • Wysokość z podstawą: 696 mm
  • Szerokość: 1108 mm
  • Głębokość z podstawą: 208.7 mm