Samsung bizTV LH65BEAHLGUXEN
Ilość ocen: 0 | 0
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
bez 23% VAT i kosztów dostawy
ilość - +
Zyskujesz 450 pkt [?]
Producent: Samsung
Kod produktu: CE61-55050
Dostępność: brak towaru
Opis
Samsung bizTV LH65BEAHLGUXEN
Telewizor SAMSUNG LED LH65B Business TV - ogólny
BUSINESS APP TV
Telewizor SAMSUNG LED LH65B Business TV - aplikacja
GOTOWE SZABLONY
Telewizor SAMSUNG LED LH65B Business TV - presety wyświetlania
BUSINESS SMART TV
Telewizor SAMSUNG LED LH65B Business TV - smart tv
TECHNOLOGIA ODŚWIEŻANIA NA POZIOMIE 100 HZ + SYSTEM PERFECT MOTION RATE 100 HZ
Telewizor SAMSUNG LED LH65B Business TV - technologia odświeżania
TECHNOLOGIA BEZPRZEWODOWEGO UDOSTĘPNIANIA PLIKÓW MULTIMEDIALNYCH
Telewizor SAMSUNG LED LH65B Business TV - łączność
WBUDOWANA PRZEGLĄDARKA
Telewizor SAMSUNG LED LH65B Business TV - przeglądarka
SYSTEM DOLBY DIGITAL PLUS
Głośniki o mocy 2x 20W, wyposażone w regulację tonów niskich zawierają system korygujący jakość dźwięku zadba o nieskazitelne brzmienia. System Dolby Digital Plus w inteligentny sposób steruje dźwiękiem, aby współgrać ze znakomitą jakością obrazu. Korektory dźwięku są stosowane do kształtowania ogólnego brzmienia oraz korygowania problemów częstotliwościowych i mieszania brzmień różnych dźwięków czy instrumentów.
Telewizor SAMSUNG LED LH65B Business TV - dźwięk
HDR
Telewizor SAMSUNG LED LH65B Business TV - HDR
TUNER
Telewizor SAMSUNG LED LH65B Business TV - tuner
FUNKCJE DODATKOWE ORAZ MONTAŻ
Telewizor SAMSUNG LED LH65B Business TV - montaż
WZORNICTWO DLA BIZNESU
Telewizor SAMSUNG LED LH65B Business TV - design
SZEROKA PALETA KOLORÓW
Telewizor SAMSUNG LED LH65B Business TV - kolory
KONFIGURACJA W KILKA MINUT
Telewizor SAMSUNG LED LH65B Business TV - łatwość konfiguracji
ZABEZPIECZENIA USTAWIEŃ
Telewizor SAMSUNG LED LH65B Business TV - bezpieczeństwo
Specyfikacja techniczna:
  • Proporcje obrazu 16:9
  • Przekątna ekranu 65"
  • Typ matrycy IPS LCD
  • Powierzchnia matrycy Matowa
  • Ekran dotykowy Nie
  • Technologia podświetlania Diody LED
  • Rozdzielczość 3840 x 2160
  • Kontrast statyczny 4 700:1
  • Kontrast dynamiczny 1 000 000:1
  • Kąt widzenia poziomy 178 °
  • Kąt widzenia pionowy 178 °
  • Ilość kolorów 16,7 mln
  • Gniazda we/wy
    1 x 3,5 mm minijack,
    1 x RJ-45 LAN,
    1 x USB 2.0,
    2 x HDMI
  • Bluetooth Tak
  • WiFi Direct Tak
  • Wbudowane głośniki Tak
  • Wbudowany tuner TV
    Analogowy,
    DVB-C,
    DVB-S2,
    DVB-T2
  • Kamera internetowa Brak
  • Pivot Nie
  • Certyfikaty
    CE,
    EPA
  • Standard VESA 200 x 200
  • Pobór mocy 190 W
  • Kolor Czarny
  • Wysokość z podstawą 906.2 mm
  • Szerokość 1448.4 mm
  • Głębokość z podstawą 282.1 mm