Dahua TAM01GT01GT-75
Ilość ocen: 0 | 0
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
bez 23% VAT i kosztów dostawy
ilość - +
Zyskujesz 50 pkt [?]
Producent: Dahua
Kod produktu: TAM01GT01GT-75
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 2-5 dni
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
sprawdź formy dostawy
Opis
Dahua TAM01GT01GT-75
Specyfikacja zasilacza Dahua:
  • zasilanie: 100~240V AC, 50~60Hz
  • napięcie wyjściowe: DC 54V
  • moc wyjściowa: ≤75W
  • kompatybilny: PoE (802.3af), PoE+ (802.3at), Hi-PoE
  • zabezpieczenia: przeciwprzepięciowe
  • prosta instalacja i obsługa (plug and play)
  • interfejs:
    • 1x port RJ45 Data IN (10/100/1000Mbps)
    • 1x port RJ45 PoE OUT (10/100/1000Mbps)
  • sygnalizacja optyczna LED (PWR, PoE)
  • wymiary: 75x210x38.5mm (szer./dł./wys.)