Vutlan HAT-100Q1 Czujnik cęgowy do pomiaru prądu zmiennego
Ilość ocen: 0 | 0
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
bez 23% VAT i kosztów dostawy
ilość - +
Zyskujesz 30 pkt [?]
Producent: Vutlan
Kod produktu: 08117
Dostępność: brak towaru
Opis
Czujnik cęgowy umożliwiający pomiar prądu zmiennego w zakresie do 100A. Współpracuje w parze z konwerterem VT407
Wejście zasilania -12V / +12V
Wyjścia 4 pin
Pobór mocy 1 Wat
Dopuszczalna temperatura pracy -10°C ÷ 80°C
Dopuszczalna wilgotność otoczenia 5% ÷ 95%,
niekondensująca
Waga netto 150g
Wymiary 68 × 47 x 26 mm / 60 × 61 × 16 mm