Dahua PFS4226-24GT-360
Ilość ocen: 0 | 0
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
bez 23% VAT i kosztów dostawy
ilość - +
Zyskujesz 410 pkt [?]
Producent: Dahua
Kod produktu: PFS4226-24GT-360
Dostępność: brak towaru
Opis
Dahua PFS4226-24GT-360
Specyfikacja switcha Dahua:
  • 24 porty PoE/PoE+(port 1-2 wspiera HiPoE)
  • 2 porty UpLink SFP 1000 Base-X
  • 1 port konsolowy
  • Sumaryczna moc portów PoE do 360W
  • Maksymalna moc na porcie 30W PoE/PoE+, 60W HiPoE
  • Obudowa desktop
  • Dodatkowe uchwyty umożliwiające montaż w szafie RACK 19"