Dahua PFS3226-24ET-240
Ilość ocen: 0 | 0
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
bez 23% VAT i kosztów dostawy
ilość - +
Zyskujesz 220 pkt [?]
Producent: Dahua
Kod produktu: PFS3226-24ET-240
Dostępność: brak towaru
Opis
Dahua PFS3226-24ET-240
PFS3226-24ET-240 to ekonomiczny switch PoE marki Dahua, wykorzystywany do budowy systemów monitoringu IP. Przemysłowy switch wyposażony został w 24 porty RJ45 10/100Mbps z obsługą technologii PoE 802.3af/at (power over ethernet) oraz 2 porty RJ45 Uplink 1 Gbps współdzielone (Combo) z 2 portami na wkładki SFP. Urządzenie wspiera standardy IEEE 802.3af, IEEE 802.3at oraz Hi-PoE (2 pierwsze porty). W switchu PFS3226-24ET-240 całkowity budżet zasilania PoE dla podłączonych urządzeń wynosi 240W. Dodatkowo przełącznik sieciowy został wyposażony w funkcje takie jak Watchdog PoE, możliwość izolowania portów, QoS dla portów VIP oraz wsparcie dla trybu long-distance 250m. Na panelu przednim znajduje się sygnalizacja stanu pracy urządzenia zrealizowana na diodach LED. Użytkowanie urządzenia jest bardzo proste, a dzięki zastosowaniu techniki plug&play instalacja przebiega bezproblemowo.
Specyfikacja switcha Dahua:
  • interfejs:
    • 24x port RJ45 PoE 802af/at (10/100Mbps)
    • 2x port RJ45 UpLink (10/100/1000Mbps)
    • 2x slot SFP (1000Mbps) - Combo
  • moc zasilacza PoE: 240W (Hi-PoE <60W - port 1~2, at<30W - port 3~24)
  • przepustowość: 8.8Gbps
  • przełącznik warstwy 2, niezarządzalny
  • funkcje: VLAN, PD Alive (PoE Watchdog) - przełączniki DIP
  • sygnalizacja optyczna LED pracy
  • zabezpieczenia: ESD, przed wyładowaniami
  • typ obudowy: desktop / RACK (uchwyty w zestawie)
  • zasilanie: AC 100V ~ 240V
  • całkowity pobór mocy: maks. 240W
  • wymiary: 440x300x44mm (szer./dł./wys.)