Ubiquiti UBNT-US-16-150W
Ilość ocen: 0 | 0
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
bez 23% VAT i kosztów dostawy
ilość - +
Zyskujesz 220 pkt [?]
Producent: Ubiquiti
Kod produktu: US-16-150W
Dostępność: brak towaru
Opis
Ubiquiti UBNT-US-16-150W
UBNT-US-16-150W jest zarządzalnym switchem PoE+ Gigabit firmy Ubiquiti. Urządzenie zostało wyposażone w 16 portów 1Gb/s. Funkcja Switching Performance zapewnia zdolność do jednoczesnego przetwarzania ruchu na wszystkich portach bez utraty pakietów. Urządzenie może zasilać inne urządzenia poprzez PoE. Każdy port automatycznie wykrywa standard zasilania IEEE 802.3af/at. Dodatkowo istnieje możliwość zasilania urządzeń poprzez Passive PoE 24V. Urządzenie przystosowane jest do montażu w szafie rack 19" 1U.
Najważniejsze cechy:
  • 16 Gigabitowych portów RJ45
  • Całkowita przepustowość 18 Gbps
  • Maksymalny pobór mocy: 150W
  • Wspiera PoE+ IEEE 802.3at/af i Pasywne PoE 24V
  • Możliwość montażu w szafie Rack 19" 1U.
Specyfikacja:
  • Wymiary 485 x 43.7 x 285.4 mm
  • Masa 4.7 kg
  • Przepustowość (non-blocking) 26 Gbps
  • Maksymalna przepustowość 52 Gbps
  • Przepustowość portów 38.69 Mpps
  • Maksymalny pobór mocy 250W
  • Zasilanie 100-240VAC/50-60 Hz, Universal Input
  • Zasilacz AC/DC, wbudowany, 250W DC
  • LEDs/Port
    RJ45 Data Ports PoE, Speed/Link/Activity
    SFP Data Ports Speed/Link/Activity
  • Interfejsy
    24x 10/100/1000Mbps porty Ethernet RJ45
    2x 1Gbps porty SFP
  • Certyfikaty CE, FCC, IC
  • Do montażu w szafie rackowej Tak, 1U
  • Zabezpieczenie ESD/EMP Powietrzne: ±24 kV, Kontaktowe: ±24 kV
  • Temperatura pracy -5 to 40° C (23 to 104° F)
  • Wilgotność pracy 5 to 95% niekondensująca
  • Wstrząsy i wibracje ETSI300-019-1.4 Standard
  • PoE na Port
    Interfejsy PoE POE+ IEEE 802.3af/at (Piny 1, 2+; 3, 6-)
    24VDC Passive PoE (Piny 4, 5+; 7, 8-)
    Max. pobór mocy PoE+ na Port przy PSE 34.2W
    Zakres napięcia w trybie 802.3at 50–57V
    Max. pobór mocy przy pasywnym zasilaniu PoE na Port 17W
    Zakres napięcia przy zasilaniu pasywnym PoE 24V 20-27V