D-Link DIS-N240-48
Ilość ocen: 0 | 0
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
bez 23% VAT i kosztów dostawy
ilość - +
Zyskujesz 70 pkt [?]
Producent: D-Link
Kod produktu: DIS-N240-48
Dostępność: brak towaru
Opis
D-Link DIS-N240-48
  • Zasilacz Ultra Silm 240W 48VDC DIN Rail
  • Wejście: 90 ~ 264VAC
  • Wyjście: 48 ~ 55V DC
  • Mocowanie na szynie Din TS-35/7.5 lub 15
  • Temperatura pracy -20~70°C